Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ważne daty

1 lutego 2021
Termin nadsyłania abstraktów 

15 lutego 2021
Informacja o (nie)zakwalifikowaniu referatu  

1 marca 2021
Termin wnoszenia opłaty konferencyjnej

15 marca 2021
Publikacja programu konferencji

20 marca 2021
Rejestracja na warsztaty 

16-18 kwietnia 2021
11. Kongres Młodej Socjologii 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Praktyczne informacje

Miejsce obrad

Adres

Instytut Socjologii
Uniwersytetu Jagiellońskiego
ul. Grodzka 52
I piętro (sale 55, 60, 61)
II piętro (sale 79, 80, 81)

Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami

Organizatorom konferencji zależy, aby wydarzenie było dostępne dla osób z różnymi niepełnosprawnościami. Prosimy o informację (kms@uj.edu.pl), w jaki sposób możemy sprawić, aby konferencja była dla Państwa dostępna. Możemy na przykład wydrukować program większą czcionką, przygotować projektor w taki sposób, aby wyświetlał prezentacje multimedialne w większym rozmiarze albo pomóc w znalezieniu noclegu. Prosimy zwrócić uwagę, że budynek Instytutu Socjologii UJ jest częściowo dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami:

  • drzwi wejściowe do budynku umożliwiają przejazd wózkiem inwalidzkim;
  • wszystkie schody w budynku zostały oznaczone kontrastowymi elementami, a schody na II piętro zostały zabezpieczone taśmami antypoślizgowymi;
  • winda znajdująca się w budynku jest wyposażona w system komunikatów głosowych;
  • jedna z toalet znajdujących się w budynku jest zaadoptowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową;
  • drzwi wszystkich pomieszczeń wyposażone są w tabliczki w alfabecie Braille'a;
  • dziedziniec pomiędzy Instytutem Socjologii UJ a Kościołem Piotra i Pawła wyposażony jest w parking, z którego można korzystać.

Transport

Transport z lotniska

  • Autobusy: Do centrum miasta kursją dwa autobusy linii dziennej - 208 i 252 oraz jeden linii nocnej - 902. Korzystajc z linii 208 i 902 należy wysiąść na przystanku Dworzec Główny Wschód, znajdującym się przy Dworcu Głównym, a następnie skorzystać z tramwaju lub przejść pieszo (patrz niżej). W przypadku linii 252 należy wysiąść na przystanku Jubilat i na tym samym przystanku wsiąść do tramwaju linii 1, a następnie wysiąść na przystanku Plac Wszystkich Świętych i przejść pieszo do Instytutu Socjologii UJ. 
  • Pociąg: Z lotniska można dotrzeć pociągiem do Dworca Głównego, nastepnie można skorzystać z tramwaju lub przejść pieszo do Instytutu Socjologii UJ (patrz niżej).

Transport z Dworca Głównego 

  • Tramwaje: Należy wsiąść na przystanku Teatr Słowackiego i wysiąść na przystanku Plac Wszystkich Świętych. Aktualne numery linii tramwajowych na ww. trasie zostaną tutaj opublikowane tydzień przed konferencją; istnieje również możliwość samodzielnego sprawdzenia tych informacji na stronie internetowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie (tutaj). 
  • Pieszo: Instytutu Socjologii UJ znajduje się w pobliżu Rynku Głównego, który jest położony niedaleko Dworca Głównego - drogę Dworzec Główny-Instytut Socjologii UJ można przebyć pieszo w ok. 15-20 min.

Noclegi

Domy gościnne 

Domy studenckie

Hotele

Posiłki

Restauracje

Piekarnie & kawiarnie

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Facebook